Plovák pro plovoucí molo oranžový

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Plovák pro plovoucí molo v oranžové barvě slouží jako základní díl pro sestavení vodního plovoucího mola.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 125 Kč    
Kód produktu MOL001O
Značka Vodnimolo.cz
Kategorie Základní díly
Záruka 2 roky
 

PLOVÁK

Plovák pro plovoucí molo v oranžové barvě slouží jako základní díl pro sestavení vodního plovoucího mola.

Díky možnosti propojení jednotlivých dílů mnoha způsoby, lze sestavit plovoucí mola různorodých tvarů přesně podle konkrétních požadavků. Sestavené molo je neuvěřitelně flexibilní, zvládá i větší vlny a obstojí i za zhoršených přírodních podmínek (např. příliv, odliv, vlny). Díky těmto vlastnostem je univerzálně použitelné na jezerech, koupalištích, rybnících, řekách, přehradách, umělých vodních nádržích, akvaparcích, ale i na moři či vodě s horšími podmínkami. Vhodné je i pro vybudování vlastního přístaviště, kotviště lodí, plovoucí plošiny k posezení, odpočinku nebo vstupu do vody.

Plovoucí mola jsou extrémně odolná, nevadí jim vystavení silnému slunečnímu záření, dlouhodobé působení slané či chlorované vody ani přítomnost řas. Díky ochraně před UV nedochází ke změnám barvy. Používána mohou být celoročně, nevadí jim tuhé mrazy ani zamrzání vodní hladiny.

Obrovskou výhodou je to, že se na rozdíl od pevných kotvišť a přístavů obejdou bez jakýchkoli stavebních zásahů. Vyhnete se tak zdění, betonování a s tím souvisejících vyřizování stavebních povolení. Ráz krajiny zůstane zachován aniž by došlo k narušení ekosystémů a přírodní rovnováhy.

Parametry:

Rozměry 50 x 50 x 40 cm
Hmotnost      7 kg
Nosnost 85 kg
Barva oranžová

 

 

 

  •  Hodnotu nosnosti lze zvýšit dvoj- až trojnásobně tím, že se vytvoří více vrstev mola.

 

Jak sestavit základní díly vodního mola?

Hmotnost 7 kg
Rozměry 50 x 50 x 40 cm
Hmotnost 7 kg
Nosnost 85 kg
Barva oranžová